

















Indeling The Lake House by YourNature
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft twee badkamers en twee slaapkamers en beschikt over een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een TV en een open haard. Daarnaast is er een balkon of terras, een tuin, een jeu de boules baan, een fietsenstalling, een vijver en een set tuinmeubelen en zijn er twee zwembaden. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats (openbaar). De badkamer is voorzien van twee toiletten, twee douches, drie wastafels en een ligbad.
De vakantiewoning beschikt over een koel- en vriescombinatie en een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een koffiezetapparaat, een vaatwasser, een fornuis en een oven.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van The Lake House by YourNature ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Ontdek de bekroonde charme van Your Nature, erkend als “Leisure Award Winning Park”! Met zijn uitzonderlijke voorzieningen en duurzaam ontwerp is het de ultieme bestemming voor ontspanning en avontuur in een adembenemende natuurlijke omgeving.
Check-in aan de waterkant! Gelegen in het betoverende Domaine du Bois de Fouage, met zijn mix van lichte en donkere grijstinten, vormt Sky Pad een perfecte aanvulling op de oevers van Fouage Pond. Deze prachtige duplexen gaan naadloos op in het adembenemende beboste landschap van 280 hectare. Met zijn verfijnde ontwerp en uitzonderlijke microklimaat is Sky Pad een heiligdom van rust en elegantie. De lichte kamers bieden een prachtig uitzicht op het uitgestrekte meer van 4 hectare, terwijl het strakke, verfijnde interieur de serene weerspiegeling van het water weerspiegelt. Geniet van momenten van ontspanning op de leeshoek op de tussenverdieping of op het uitgestrekte terras met uitzicht op het water.
Op de eerste verdieping is een stijlvolle slaapkamer met een tweepersoonsbed, aangevuld met een aparte badkamer met een bad en een watercloset. Op de begane grond vind je een gezellige slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een eigen badkamer met een Italiaanse douche en een apart watercloset. Het is een perfect vakantieverblijf voor een gezin van 4 personen, die comfortabel kunnen verblijven in de 2 slaapkamers.
De volledig uitgeruste keuken zorgt ervoor dat aan al je culinaire behoeften wordt voldaan. Extra voorzieningen zijn onder andere een houtkachel, beveiligde parkeergelegenheid met oplaadpunten voor elektrische auto's en fietsenstalling bij de ingang van de accommodatie. Er is ook een multifunctionele zaal voor vergaderingen en seminars!
Sky Pad ligt slechts 15 km ten zuiden van Doornik en is gemakkelijk te bereiken vanuit Lille, Brussel, Parijs en Londen. Het combineert luxe met gemak.
Let op: De wegen binnen het resort zijn autovrij, maar er zijn golfkarretjes en fietsen te huur. Vissen en zwemmen zijn hier verboden.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Vuurkorven, gourmetten, fonduen of andere bak- en grillplaten zijn niet toegestaan. Barbecueën is alleen toegestaan op de daarvoor aangewezen plekken
Indeling
- Balkon of terras
- Tuin
- Fietsenberging
- Tuinmeubilair
- Parking
- Parking lot (public)
- Vijver
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, binnen)
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten)
- Jeu de boules baan (gedeeld met andere gasten)
- Padelbaan
- Lounge set
- Gezelschapsspellen
- Oplaadpaal voor elektrische auto’s
- Woonkamer
- TV (smart TV)
- Eettafel
- Open haard
- Zithoek
- Open keuken
- Waterkoker
- Fornuis
- Koffiezetapparaat (pads)
- Oven
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Slaapkamer
- 1-pers. bed (80 x 200 cm)
- 1-pers. bed (80 x 200 cm)
- Badkamer
- Douche (inloopdouche)
- Wastafel
- Toilet
- Wastafel
- Toilet
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (160 x 200 cm)
- Badkamer
- Ligbad
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Vide
- Zithoek
In de omgeving van The Lake House by YourNature
Op 10 meter van The Lake House by YourNature treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 10 meter. Een supermarkt is in de buurt, op 2 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van The Lake House by YourNature in Antoing kunt u naar het water of het bos.
- Luchthaven (95 km)
- Centrum (15 km)
- Bos (10 m)
- Restaurant (10 m)
- Zwembad (250 m)
- Water (10 m)
- Supermarkt (2 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van The Lake House by YourNature in Antoing. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Optioneel | |
---|---|
Diversen | Tennis € 36 per uur |
Kinderbed + Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
Ontbijt | Mogelijk |
Schoonmaak | Tussentijdse schoonmaak € 40 per keer |
Inclusief | |
---|---|
Badhanddoeken | |
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op16 beoordelingen
- 4
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag