










































Indeling Villa Le Nacchere in Cisternino
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 8 personen heeft drie badkamers en vier slaapkamers en beschikt over drie tweepersoonsbedden en twee eenpersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een TV en een open haard. Daarnaast is er een tuin, een airco, een zwembad en een set tuinmeubelen. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van drie douches en drie toiletten.
De vakantiewoning beschikt over twee koelkasten, een wasmachine en een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser, twee magnetrons, een koffiezetapparaat en twee ovens.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Villa Le Nacchere in Cisternino ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Le Nacchere is onlangs gerestaureerd en dateert uit 1930 en ligt in de pittoreske Itria-vallei, in de buurt van Cisternino. In slechts een paar minuten bereikt u de charmante steden Fasano, Locorotondo, Martina Franca en Alberobello.
Le Nacchere biedt een perfecte mix van historische charme en moderne voorzieningen, waardoor het een ideaal toevluchtsoord is in de prachtige Itria-vallei. Met vier slaapkamers en drie badkamers biedt de villa comfortabel plaats aan maximaal acht gasten. Elke kamer is uitgerust met airconditioning, zodat u het hele jaar door verzekerd bent van een comfortabel verblijf.
Buiten is er een mooie tuin met een eettafel in de schaduw van een grote dennenboom. De grill in de tuin nodigt uit tot barbecueën. Het rechthoekige overloopzwembad met zoutwater meet 4,5 x 11 meter en heeft een voor kinderen geschikte kustlijn (2 x 3 meter). Het is volledig uitgerust met buitendouches gemaakt van lokale steen.
Op ongeveer 100 meter van de accommodatie loopt een openbaar fietspad midden in de natuur door de hele Itria-vallei en verbindt Alberobello met Ceglie. Er zijn fietsen aanwezig. Bij aankomst vindt u een welkomstpakket met typische producten uit Puglia.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Indeling
- Grill
- Wasmachine
- Airconditioning
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Ligbedden
- Parking
- Zwembad (privé)
- Strijkplank
- Strijkijzer
- Horren
- Woonkamer
- TV
- Open haard
- Keuken
- Kookplaat (4 kookplaten, gas)
- Waterkoker
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Open keuken
- Kookplaat (4 kookplaten, gas)
- Waterkoker
- Oven
- Magnetron
- Koelkast
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Toilet
- Badkamer
- Douche
- Toilet
- Badkamer
- Douche
- Toilet
In de omgeving van Villa Le Nacchere in Cisternino
Op 3 kilometer van Villa Le Nacchere in Cisternino treft u één of meerdere restaurants. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Villa Le Nacchere in Cisternino in Cisternino kunt u naar het strand.
- Luchthaven (90 km)
- Strand (15 km)
- Restaurant (3 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Villa Le Nacchere in Cisternino in Cisternino. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Inclusief | |
---|---|
Airconditioning | |
Babybedje | |
Beddengoed | |
Eindschoonmaak | |
Elektriciteit | |
Gas/Olie | |
Toeristenbelasting | |
Water |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op15 beoordelingen
- 8
- 4
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag