















Indeling Mijic Studio 1 - 250 m to the Beach
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en beschikt over een tweepersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een balkon, een set tuinmeubelen, een patio, een airco, een barbecue en een tuin. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van een haardroger, een douche en een toilet.
De vakantiewoning beschikt over een vriezer en een koelkast.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Mijic Studio 1 - 250 m to the Beach ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Deze accommodatie, een gezellig studio-appartement, ligt op slechts 250 meter van het strand en biedt een perfect uitje voor een klein gezin of stel. De studio beschikt over een tweepersoonsbed op de galerij en een slaapbank, waardoor het geschikt is voor 2 volwassenen en 2 kinderen. Gasten kunnen ontspannen op het eigen balkon en genieten van de zeebries. Het appartement biedt ook een volledig uitgeruste keuken, een badkamer, airconditioning, gratis WiFi en parkeergelegenheid op het terrein. Er is een gemeenschappelijke barbecue beschikbaar voor gasten om buiten te eten. Huisdieren zijn niet toegestaan.
Het appartement ligt in Medulin, een levendig resort dat bekend staat om zijn 1 km lange zandstrand, Bijeca, ideaal voor gezinnen met kinderen. Medulin biedt een verscheidenheid aan activiteiten voor alle leeftijden, waaronder een levendig nachtleven in de zomer. Nabijgelegen attracties zijn onder andere de prachtige Kaap Kamenjak, bekend om het windsurfen, en het Archeologisch Park Vižula, een historische Romeinse site. Het gebied biedt ook wandel- en fietsroutes voor buitenliefhebbers, terwijl watersporten zoals zeilen, kajakken, vissen en duiken populaire activiteiten zijn.
Voor gasten die meer willen ontdekken, biedt Medulin talloze eetgelegenheden, bars en supermarkten. De studio is voorzien van alle essentiële voorzieningen, waaronder beddengoed, handdoeken en eindschoonmaak inbegrepen bij het verblijf. Bezoekers kunnen ook genieten van een scala aan adrenaline-activiteiten zoals tandem-skydiven, wakeboarden en mountainbiken. Of u nu op zoek bent naar ontspanning of avontuur, deze locatie biedt voor ieder wat wils.
Bijzonderheden
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Indeling
- Kitchenette
- Balkon
- Patio
- Airconditioning
- Tuin
- Tuinmeubilair
- BBQ
- Parking
- Haardroger
- Eetkamer
- Eettafel
- Open keuken
- Kookplaat
- Waterkoker
- Koelkast
- Vriezer
- Woon/slaapkamer
- 2-pers. bed
- 2-pers.king size bed
- TV
- Zithoek
- Badkamer
- Douche
- Toilet
In de omgeving van Mijic Studio 1 - 250 m to the Beach
Op 750 meter van Mijic Studio 1 - 250 m to the Beach treft u één of meerdere restaurants. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Mijic Studio 1 - 250 m to the Beach in Medulin kunt u naar het strand.
- Luchthaven (10 km)
- Strand (1,1 km)
- Restaurant (750 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Mijic Studio 1 - 250 m to the Beach in Medulin. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Bedlinnen | Included |
Eindschoonmaak | Included |
Internet Access | Included |
airconditioning | Included |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | Included |
Parkeren | Included |
Wifi | Included |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op6 beoordelingen
- 4
- 0
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag