



























Indeling Veluwe Vallei 16-person bungalow
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 16 personen heeft een badkamer en acht slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een televisie en een centrale verwarming. Daarnaast is er een tuin, een terras en een tuinmeubilair.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast, een internetaansluiting en een vriezer.
Keuken
De keuken is voorzien van een kookplaat (gas, 4 pitten), een vaatwasser, een combimagnetron en een waterkoker.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Veluwe Vallei 16-person bungalow ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Recreatiepark De Boshoek op de Veluwe is een vakantiepark voor jong en oud. Onze faciliteiten zijn zeer kindvriendelijk en we hebben legio mogelijkheden voor vertier! Denk aan een sportpark met interactieve voetbalmuur of diverse speeltuinen van groot naar klein. Ook is er in de kindervakanties een animatieteam aanwezig op ons vakantiepark op de Veluwe. Op vakantie in Nederland kan betekenen dat het helaas weleens slecht weer is. Geen probleem: u kunt zich prima vermaken in het overdekte zwembad of in de sfeervolle bowlinggrot.
Faciliteiten bij De Boshoek
Animatieprogramma: Tijdens de schoolvakanties staat ons animatieteam klaar voor uw kinderen. Deze professionele entertainers zijn speciaal opgeleid om uw kinderen een onvergetelijke vakantietijd te bezorgen. De Kidsclub op Recreatiepark De Boshoek is voor kinderen van 3 tot 12 jaar
Spelen, sport & spel: Diverse speeltuinen verspreid over het park en interactieve speelelementen zorgen ervoor dat kinderen in alle leeftijdscategorieën zich geen moment hoeven te vervelen!
Interactief spelen: Dat kan op de voetbalmuur “sutu” of met het geluidsspel “Sona”. “Sutu” maakt zelfs alleen voetballen leuk, dankzij diverse licht- en geluidseffecten. “Sona” biedt een gave speelvloer waar veel kinderen tegelijk op kunnen spelen. Er zijn steeds nieuwe spellen beschikbaar, waardoor “Sona” nooit verveelt.
Activiteitenbos: En plek met Beachvolleybal, vuurkuil, activiteiten- en paardenweide! Het animatieteam organiseert regelmatig leuke activiteiten zodat je ons Activiteitenbos kunt komen bewonderen!
Diverse grote en kleine speeltuinen verspreid over het park: Een recreatiepark kan natuurlijk niet zonder mooie speeltuinen. Ook De Boshoek heeft er veel, zoals “De Klauterhoeve”, een waar speelparadijs. De toren van 7,5 meter hoog, waarvan de kinderen naar beneden kunnen glijden, is een avontuur op zich. Diverse lager gelegen glijbanen en klautergelegenheden zorgen voor speelplezier voor de allerkleinsten.
Badminton, midgetgolf en tafeltennistafel: Natuurlijk is er ook volop spelplezier voor de hele familie. Ga fanatiek badmintonnen, laat zien wat u kunt op de Midgetgolfbaan of speel uw tegenstander eruit op de Tafeltennistafel. Voor accessoires, zoals midgetgolfsticks, kunt u altijd terecht bij de receptie.Wellness: Bij De Boshoek in de Veluwe kunt u genieten van de schoonheid van de natuur en deelnemen aan verschillende leuke activiteiten, evenals profiteren van de wellnessfaciliteiten die beschikbaar zijn op de camping en in het park. Verwenn uzelf met een bezoek aan onze kapperszaak en nagelstudio voor wat ontspanning en verwennerij.
Plezier in het water bij het zwembad: Onze faciliteiten omvatten een charmant verwarmd binnenzwembad, een buitenzwembad en een apart kinderbad buiten. Alle zwembaden worden onderhouden op een comfortabele temperatuur van ongeveer 30°C. Het buitenzwembad beschikt over een ruim zonneterras waar je kunt ontspannen en van de zon kunt genieten. Het heeft ook een waterval, bubbelsbank, jetstreams en massagejets voor ultieme ontspanning. Het buitenzwembad is beschikbaar van mei tot september, mits het weer het toelaat en de temperatuur boven de 20°C is.Restaurant: Tijdens uw verblijf in Recreatiepark De Boshoek kunt u genieten van een heerlijk maaltijd in ons restaurant, "Brasserie Nest".Minimarket: In de Minimarket vindt u een assortiment aan: vers afgebakken broodjes, levensmiddelen, kampeerartikelen en speelgoed.
Draadloos WIFI internet: U kunt gratis gebruik maken van internet door verbinding te maken met WIFI.
Wasserette: Op het park vindt u 2 wasserettes met professionele was en droog machines.
Fietsverhuur: U huurt al een fiets vanaf € 9,50 per dag.
Ruime Groepsaccommodatie: Perfect voor het huisvesten van maximaal 16 gasten, ideaal voor grote families of meerdere families in Recreatiepark De Boshoek op de Veluwe.Indeling:Deze halfvrijstaande opzet verbindt twee 8-persoons units met een schuifwand in de woonkamer, wat flexibiliteit biedt tussen gescheiden of gecombineerde ruimtes.Wanneer de wand wordt geopend, ontstaat een ruime woonkamer met twee televisies en twee grote eettafels voor 8 personen, die gemakkelijk aan elkaar geschoven kunnen worden voor een gezamenlijke eetruimte.Voorzieningen:Twee volledig uitgeruste keukens, elk met een vaatwasser.Acht slaapkamers met enkele boxspringbedden, in totaal 16 bedden.Twee badkamers met douche, wastafel en toilet, plus twee aparte toiletten.Buitenruimte:Afgesloten tuin met twee grote terrassen, ideaal om buiten te ontspannen en te verzamelen.Aanvullende Informatie:De hoekkachel is niet in gebruik.De units 25+26, 27+28, 29+30 en 31+32 zijn nog niet gerenoveerd en hebben een oudere inrichting.
De omgeving van het park is rijk aan natuurschoon en culturele attracties. De Veluwe is een van de grootste natuurgebieden van Nederland en biedt rustige bossen, heidevelden, duinen en wilde dieren zoals herten en wilde zwijnen. Het is perfect voor natuurliefhebbers, met uitgebreide fiets- en wandelpaden.Er is genoeg te ontdekken voor gezinnen: Julianatoren is een leuk pretpark voor jongere kinderen, terwijl Walibi Holland zich richt op sensatiezoekers met zijn achtbanen. Dierenliefhebbers kunnen een bezoek brengen aan Burgers' Zoo, waar verschillende ecosystemen te zien zijn, of de Apenheul, een park waar apen vrij rondlopen. Het Dolfinarium biedt zeeshows en ontmoetingen met dolfijnen van dichtbij.Culturele plekken zijn er ook in overvloed. Het Openluchtmuseum in Arnhem laat de Nederlandse geschiedenis zien met historische gebouwen en tentoonstellingen, en Paleis Het Loo biedt een kijkje in het leven van Nederlandse royalty's met zijn prachtige paleistuinen en museum.Voor watersportliefhebbers bieden de nabijgelegen meren en rivieren volop mogelijkheden om te varen, vissen en paddleboarden. In de winter biedt het gebied ook gezellige opties voor binnenvermaak, zoals musea en plaatselijke cafés.Met zo'n verscheidenheid aan mogelijkheden, van avonturen in de buitenlucht tot culturele uitstapjes, biedt de omgeving voor elk wat wils, waardoor het een ideale vakantiebestemming is.
In de omgeving van Veluwe Vallei 16-person bungalow
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Veluwe Vallei 16-person bungalow in Voorthuizen. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Eindschoonmaak | € 230,00 |
Elektra | € 4,00 per dag |
Linnen | € 12,00 |
Toeristenbelasting | € 2,15 per persoon per dag |
Optioneel | |
---|---|
CO2 compensatie voor je rit | € 5,00 |
Handdoekenpakket | € 6,00 per persoon |
Keessie en Willie vakantiepakket | € 13,50 per persoon |
Keukenpakket | € 3,50 per persoon |
Kinderbed 0-2 jaar | € 3,00 per persoon per dag |
Kinderstoel | € 3,00 per persoon per dag |
Linnenpakket + opgemaakt bed | € 12,00 per persoon |
Linnenpakket | € 12,00 per persoon |
Moederdag Ontbijtbox (zelf afhalen) | € 18,50 per persoon |
Ontbijten in Hotel De Boshoek kind (p.p. per ochtend) | € 7,00 per persoon |
Ontbijten in Hotel De Boshoek volw. (p.p. per ochtend) | € 16,00 per persoon |
Paasbrunch kinderen 🐰 | € 19,50 per persoon |
Paastafelgrillen kind | € 19,50 per persoon |
Pinkster Tafelgrillen kind | € 19,50 per persoon |
Pinkster Tafelgrillen volwassenen | € 29,50 per persoon |
Pinksterbrunch kinderen 🐰 | € 12,50 per persoon |
Pinksterbrunch | € 23,50 per persoon |
Vaderdag Ontbijtbox to go (inclusief vrijkaart voor de Racelounge) | € 18,50 per persoon |
Versiering | € 25,00 per persoon |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
voor een weekend
- 16
- 8
- 4
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag