






























Indeling De Zeeuwse Schuur - comfort plus 4 personen
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft twee badkamers en twee slaapkamers en beschikt over vier eenpersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een TV en een verwarming. Daarnaast is er een set tuinmeubelen, een tuin en een terras. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van twee wastafels, een douche, een ligbad en een toilet.
De vakantiewoning beschikt over een vriezer, een wasdroger, een wasmachine, een koelkast en een internetaansluiting (draadloos).
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een babybed.
Keuken
De keuken is voorzien van een koffiezetapparaat, een vaatwasser, een combimagnetron en een fornuis.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van De Zeeuwse Schuur - comfort plus 4 personen ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
In de voormalige, echte Zeeuwse schuur bevinden zich luxe appartementen. Het complex is volledig gerenoveerd en opgeleverd in 2017. Bent u op zoek naar luxe in Zeeland? Dan bent u hier aan het juiste adres!
Op de begane grond is een gezellige woonkamer met open keuken, voorzien van alle gemakken zoals vaatwasser, magnetron, oven, koffiefiltermachine en nespresso. Het toilet is in de gang te vinden, recht tegenover de slaapkamer. Deze slaapkamer is voorzien van twee boxspringbedden, een zitje en een wastafel en douche. Er is een tweede slaapkamers op de eerste verdieping te vinden met twee boxspringbedden en een klein zitje. Tevens is er een ruime badkamer met een toilet, wastafel, douche met sunshower en een ligbad. Een 3e slaapkamer is uitgerust met een vast kinderbed. Alle slaapplaatsen zijn voorzien van boxspring bedden. Er is geen vloerbedekking of verwarming met blazende ventilatoren aanwezig. Alle (meubel)stof in de woning is antibacterieel.
Complex
In de voormalige, echte Zeeuwse schuur bevinden zich luxe appartementen. In elk appartement is er de mogelijkheid voor het bijzetten van een kinderbed. Tevens is er een bijgebouw annex schuur waar een aparte ruimte met wasmachine en droger aanwezig is. Er is een gezamenlijke speelweide en eigen parkeerterrein. Bovendien heeft ieder appartement een eigen ingang en terras. Verder is er een centrale, multifunctionele groepsruimte die te gebruiken is om elkaar te ontmoeten, spelletjes te doen, te vergaderen of een feestelijke gelegenheid te vieren.
Omgeving
Oostkapelle is een van de grotere kernen van de gemeente Veere en dankt haar naam aan een kapel die hier in vroeger tijden moet hebben gestaan. Oostkapelle grenst aan twee prachtige natuurgebieden tussen Domburg en Vrouwenpolder: de Manteling (740 ha), een brede strook land met duinen en bossen en het duingebied Oranjezon (400 ha. Verder zijn er de buitenplaatsen en het indrukwekkende Kasteel Westhove. De voormalige orangerie, Terra Maris, een museum voor natuur en landschap, ligt slechts 750 meter van het strand en heeft een landschapstuin van 2,5 ha. Er is een museumcafé en een museumwinkel.
Oostkapelle is een familiebadplaats bij uitstek. Schone stranden, speeltoestellen en strandloopvlonders over de gehele breedte. Van mei t/m september is de Reddingsbrigade met een EHBO post aanwezig. Aan de inwendige mens is ook gedacht door de aanwezigheid van een bakker/ theeschenkerij, een supermarkt, een slager, strandpaviljoens en restaurants.
Bijzonderheden: Indien u met een baby verblijft (0-3 jaar) wordt de toeristenbelasting ter plaatse betaald.
Bijzonderheden
Bedden opgemaakt bij aankomst
Indeling
- Verwarming (vloerverwarming)
- Terras (privé, 16 m2)
- Tuin (gedeeld met andere gasten, 150 m2)
- Tuinmeubilair
- Parking
- Open keuken
- Fornuis (4 kookplaten, elektrisch)
- Koffiezetapparaat
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Vriezer
- Woon/eetkamer
- TV (kabel, flatscreen)
- Eettafel (4 personen)
- Zithoek
- Slaapkamer met badkamer
- 2x 1-pers. bed
- Zithoek
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Slaapkamer
- 2x 1-pers. bed
- Zithoek
- Kinderslaapkamer
- Ledikant
- Badkamer
- Ligbad
- Sunshower
- Wastafel
- Toilet
- Wasdroger
- Gedeeld met andere gasten
- Tegen betaling
- Wasmachine
- Gedeeld met andere gasten
- Tegen betaling
In de omgeving van De Zeeuwse Schuur - comfort plus 4 personen
Op 1,5 kilometer van De Zeeuwse Schuur - comfort plus 4 personen treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 7 kilometer. Een supermarkt is in de buurt, op 1,5 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen, uitgaan, tennissen, paardrijden, fietsen huren en nabij uw vakantiewoning kunt u watersporten. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van De Zeeuwse Schuur - comfort plus 4 personen in Oostkapelle kunt u naar het strand, het water of het bos.
- Pinautomaat (1,5 km)
- Strand (2 km)
- Fietsverhuur (1,5 km)
- Centrum (1,5 km)
- Bos (1 km)
- Paardrijden (1,5 km)
- Uitgaansgelegenheid (1,5 km)
- Openbaar vervoer (1 km)
- Restaurant (1,5 km)
- Supermarkt (1,5 km)
- Tennisbaan (2 km)
- VVV (1,5 km)
- Zwembad (5 km)
- Water (7 km)
- Watersportgelegenheid (7 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van De Zeeuwse Schuur - comfort plus 4 personen in Oostkapelle. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Inclusief | |
---|---|
Badhanddoeken | |
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak | |
Keukenlinnen | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op30 beoordelingen
- 4
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag