







































Indeling Casa Don Gonzalo 11 Jacuzzi
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 11 personen heeft drie badkamers en zeven slaapkamers en beschikt over zeven eenpersoonsbedden en twee tweepersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een TV en twee open haarden. Daarnaast is er een patio, een zonnebank, een set tuinmeubelen, een barbecue, een terras, een zwembad en een hottub en zijn er drie airco's. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van drie toiletten, vier douches, drie wastafels en een haardroger.
De vakantiewoning beschikt over een koel- en vriescombinatie, een wasmachine en een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser, een magnetron, een kookplaat, een koffiezetapparaat en een oven.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Casa Don Gonzalo 11 Jacuzzi ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit ruime vakantiehuis biedt de perfecte combinatie van comfort en ontspanning en is daardoor ideaal voor gezinnen of grote groepen. Op de begane grond vindt u een gezellige woonkamer met een flatscreen-tv, eettafel en open haard, wat een warme sfeer creëert. De volledig uitgeruste keuken is voorzien van moderne apparatuur, zoals een magnetron, koel-vriescombinatie, koffiezetapparaat, oven en vaatwasser. Op de begane grond bevinden zich tevens drie slaapkamers en een goed uitgeruste badkamer met douche, wastafel, toilet en haardroger.
Boven zijn er nog vier slaapkamers, waarvan twee met twee eenpersoonsbedden en één met een tweepersoonsbed. De tweede badkamer beschikt eveneens over een douche, wastafel en toilet. In het bijgebouw bevindt zich een derde badkamer met douche en toilet voor extra gemak. Ontspan in de daarvoor bestemde ontspanningsruimte met jacuzzi, of geniet van het zonneterras, de patio en het terras met tuinmeubilair en een barbecue. Deze boekingsoptie biedt accommodatie voor maximaal 11 personen en is inclusief een jacuzzi.
Extra voorzieningen zijn onder meer een videoprojector en projectiescherm. Het huis maakt ook gebruik van zonne-energie en is een ideaal toevluchtsoord op het platteland voor langere verblijven. Of u nu op zoek bent naar ontspanning of buitenactiviteiten, dit huis biedt alles wat u nodig heeft voor een onvergetelijke vakantie.
Bijzonderheden
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden We handhaven een rookvrije omgeving binnen het pand. Indien dit beleid niet wordt nageleefd, zullen er extra kosten in rekening worden gebracht. Wees u ervan bewust dat evenementen, commerciële activiteiten of feesten niet zijn toegestaan op het terrein, om een serene en aangename ervaring voor alle gasten te waarborgen. Om het comfort van iedereen te waarborgen, hanteren we een stiltebeleid van 22:00tot 9:00 , zodat alle gasten van een rustige omgeving kunnen genieten.
Indeling
- (hottub, douche, , )
- Zonnebank / solarium
- Patio
- Terras
- Tuinmeubilair
- BBQ
- Parking
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, tegen betaling, verwarmd, binnen, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm, geopend van Jan t/m Dec)
- Strijkplank
- Strijkijzer
- Zonne energie
- Long term stays allowed
- Rural
- Ingang
- Buitenom bereikbaar
- Woonkamer
- TV (flatscreen)
- Eettafel
- Open haard
- Zithoek
- Keuken
- Magnetron
- Koel-/vriescombinatie
- Wasmachine
- Woonkeuken
- Kookplaat
- Afzuigkap
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Afwasmachine
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Haardroger
- Airconditioning
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Airconditioning
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Eettafel
- Open haard
- Zithoek
- Overhead projector
- Projectiescherm
- Beamer
- Airconditioning
In de omgeving van Casa Don Gonzalo 11 Jacuzzi
Op 7 kilometer van Casa Don Gonzalo 11 Jacuzzi treft u één of meerdere restaurants. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen.
- Luchthaven (33 km)
- Restaurant (7 km)
- Zwembad (400 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Casa Don Gonzalo 11 Jacuzzi in Hoya-Gonzalo. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borgsom | € 300 (u dient de borg contant te betalen bij aankomst) |
Eindschoonmaak | Included |
Optioneel | |
---|---|
Kinderbed | Gratis (op aanvraag) |
Wasmachine | Included |
Inclusief | |
---|---|
Badhanddoeken | |
Bedlinnen |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op15 beoordelingen
- 11
- 7
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag