Indeling Golfstar 402
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en een slaapkamer. De vakantiewoning is voorzien van een TV en een DVD-speler.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron en een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Golfstar 402 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Well-equipped holiday apartment in Virpiniemi near the facilities like golf course, ski trails and other diverse recreational opportunities. 1 km distance to the swimming beach by the sea.
20 km to the north from Oulu city center, apartment in a small apartment building, built in 2013.
Living room/kitchen with sofa bed, bedroom with 2 beds, sauna, washroom/WC, lobby and glazed terrace.
Parking space with the wall outlet for the car.
Pets allowed at extra fee, which is charged per pet.
In de omgeving van Golfstar 402
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Golfstar 402 in Oulu. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Huisdier (max. 1 dier) | € 20,80 (01-04-2022 - 18-12-2026) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een weekend
- 4
- 1
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag