

























Indeling Résidence La Clé des Cimes 5
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 10 personen heeft twee badkamers en vier slaapkamers en beschikt over drie tweepersoonsbedden of dubbel eenpersoonsbedden, een stapelbed of 2 eenpersoonsbedden en een tweepersoons slaapbank. De badkamer is voorzien van een bad of douche en een douche.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast.
Keuken
De keuken is voorzien van een koffiezetapparaat, een combimagnetron, een fornuis en een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Résidence La Clé des Cimes 5 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit ruime appartement biedt comfortabele accommodatie voor maximaal 10 gasten, waardoor het een ideale keuze is voor grotere gezinnen of groepen. Met 4 slaapkamers en 2 badkamers zorgt het appartement ervoor dat iedereen voldoende ruimte en privacy heeft. Hoewel er geen privézwembad of wifi is, maakt de locatie dit meer dan goed, met een serene alpine omgeving die perfect is voor buitenactiviteiten.
Het appartement ligt in het hart van de Noordelijke Alpen, op 371, Route des Carroz, Beaufort, Frankrijk. De omgeving biedt gemakkelijke toegang tot skiën, wandelen en andere buitenavonturen, samen met nabijgelegen cafés en restaurants. De regio is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, waardoor het gemakkelijk is om zowel het dorp als de prachtige natuurlijke landschappen in de buurt te verkennen.
Het appartement zelf is goed uitgerust met een kitchenette en andere essentiële voorzieningen, waardoor het een uitstekende uitvalsbasis is voor uw alpinevakantie. Hoewel sommige voorzieningen zoals wifi mogelijk niet beschikbaar zijn, compenseren het adembenemende uitzicht en de rustige omgeving dit meer dan. Het biedt een eenvoudige, maar comfortabele omgeving voor een onvergetelijk verblijf in de Franse Alpen.
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Indeling
- Toilet
- Waterkoker
- Broodrooster
- Fornuis
- Keramisch
- Koffiezetapparaat
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- 2-pers. slaapbank
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Stapelbed of 2x1 pers. bedden
- Douche
- Bad of douche
In de omgeving van Résidence La Clé des Cimes 5
- Luchthaven (121 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Résidence La Clé des Cimes 5 in Beaufort. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borgsom | € 400 |
Huisdieren | Maximaal 1; € 15 per nacht |
Optioneel | |
---|---|
Ontbijt | € 12 per persoon per nacht |
Parkeren | € 15 per nacht |
Inclusief | |
---|---|
Badhanddoeken | |
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op16 beoordelingen
- 10
- 4
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag