Indeling A little house in de mountains
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers en beschikt over een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een barbecue, een set tuinmeubelen, een terras en een tuin. De badkamer is voorzien van een wastafel, een toilet en een bad met douche.
De vakantiewoning beschikt over een koel- en vriescombinatie, een wasmachine en een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser en een fornuis.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van A little house in de mountains ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit rustieke vakantiehuis is gelegen in Roquefort-de-Sault, te midden van een rustige en serene omgeving. Het huis ligt aan de rand van een klein bergdorpje, ver van de hoofdweg, waardoor het ideaal is om te genieten van de rust en stilte in de tuin rondom het pand. Er zijn veel wandelpaden direct vanaf de deur in een prachtig landschap, en op korte rijafstand vindt u alles wat de omgeving te bieden heeft, zoals windsurfen, wildwaterraften en skiën in het seizoen. Het huis heeft 2 slaapkamers voor 4 gasten en biedt plaats aan maximaal 2 huisdieren. Er is gratis wifi en een scala aan dvd's, boeken en spelletjes. Er is een goed uitgeruste keuken en een barbecue. Er is een café/restaurant en een supermarkt in het dorp, geopend van donderdag tot en met zondag. De winkels en restaurants in Axat liggen op 12 km afstand en er is een zeer populaire boerenmarkt op zondagochtend in Esperaza (35 km). In de omgeving vindt u veel oude Katharenkastelen, evenals uitgestrekte wijngaarden met eigen wijnkelders. Perpignan en Carcassonne liggen beide op ongeveer 70 km afstand.
Indeling
- Terras (14 m2)
- Tuin (150 m2)
- Tuinmeubilair
- BBQ (houtskool)
- Open keuken
- Fornuis (4 kookplaten, gas)
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Wasmachine
- Woon/eetkamer
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2x 1-pers. bed
- Badkamer
- Bad met douche
- Wastafel
- Toilet
In de omgeving van A little house in de mountains
Op 12 kilometer van A little house in de mountains treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 95 kilometer. Een supermarkt is in de buurt, op 12 kilometer. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van A little house in de mountains in Roquefort-de-Sault kunt u naar het water.
- Luchthaven (79 km)
- Centrum (76 km)
- Restaurant (12 km)
- Skilift (36 km)
- Supermarkt (12 km)
- VVV (25 km)
- Water (95 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van A little house in de mountains in Roquefort-de-Sault. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Elektrische auto's opladen | € 0,75 per kWh |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Keukenlinnen | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op 30 beoordelingen
- 4
- 2
- 2
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag