Indeling T2climatisé au calme 2 étoiles
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 2 personen heeft een badkamer en een slaapkamer. De vakantiewoning is voorzien van een TV (internationale zenders). Daarnaast is er een airco en een tuin (omheind). Uw auto kunt u parkeren op een parking (overdekt). De badkamer is voorzien van een douche.
De vakantiewoning beschikt over een internetaansluiting (ADSL, ISDN, draadloos), een wasmachine en een vriezer.
Keuken
De keuken is voorzien van een oven en een magnetron.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van T2climatisé au calme 2 étoiles ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Fully air-conditioned flat 2nd and top floor ideally located in a quiet seaside (60 m) everything possible on foot direct wifi a parking space facing south / east small sea view cut by pine forest secure condominium adjacent park Canet sheets provided loggia facing sea full kitchen. 830009 000504
type gebouw: meergezinshuis. bouwjaar: 1990. huiseigenaar woont op het perceel. geen groepsboeking. geen jeugdgroepen.
In de omgeving van T2climatisé au calme 2 étoiles
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van T2climatisé au calme 2 étoiles in Bandol. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Toeristenbelasting | € 1,30 per persoon (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen (eerste set) | |
| Energiekosten | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
per week
- 2
- 1
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag