Indeling Villa Marcos Chara in Asteri
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 10 personen heeft vier badkamers en vijf slaapkamers en beschikt over vijf tweepersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een balkon, een barbecue, een airco, een terras en een zwembad. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van vier douches.
De vakantiewoning beschikt over een internetaansluiting (draadloos).
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Villa Marcos Chara in Asteri ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Deze villa, gelegen in het traditionele Griekse dorp Asteri, op slechts 15 minuten van de historische stad Rethymnon, biedt de perfecte uitvalsbasis om Kreta te verkennen. Geniet van een prachtig uitzicht op het platteland en de perfecte mix van rustieke charme en modern design. Met twee volledig uitgeruste woningen is de villa geschikt voor grote groepen of twee gezinnen, met zowel comfort als privacy.
De buitenruimte is een waar hoogtepunt, met een privézwembad, ligstoelen, barbecuefaciliteiten en een eethoek in de openlucht voor een onvergetelijk buitenleven. Binnen combineert de villa traditioneel metselwerk, bogen en houten balken met modern meubilair, wat een gastvrije sfeer creëert waarin u heerlijk kunt ontspannen. De twee woningen zijn met elkaar verbonden, maar bieden aparte woonruimtes, waardoor het ideaal is voor familievakanties of groepsuitjes.
De villa beschikt ook over meerdere balkons en terrassen waar u kunt ontspannen terwijl u geniet van het adembenemende uitzicht op het platteland. Gelegen op slechts een klein eindje rijden van Rethymnon, met gemakkelijke toegang tot nabijgelegen voorzieningen, combineert deze villa de schoonheid van het landelijke Kreta met het gemak van modern wonen.
Bijzonderheden
Check-in instructies, inclusief WiFi-gegevens en de exacte locatie (Google pin) worden 48 uur voor aankomst verzonden.
Indeling
- Balkon
- Airconditioning
- Terras
- Ligbedden
- BBQ
- Parking
- Zwembad
- Woonkamer
- Eettafel
- Zithoek
- Open keuken
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Badkamer
- Douche
- Badkamer
- Douche
- Badkamer
- Douche
- Internettoegang
In de omgeving van Villa Marcos Chara in Asteri
- Luchthaven (65 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Villa Marcos Chara in Asteri in Asteri. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Included |
| Eindschoonmaak | Included |
| Huisdieren | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Parkeren | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Afvalheffing | |
| Afvalheffing | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
Gebaseerd op 52 beoordelingen
- 10
- 5
- 7
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag