







































Indeling Jason Panorama Villa 2
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 7 personen heeft twee badkamers en drie slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden, twee tweepersoonsbedden en een eenpersoons slaapbank. De vakantiewoning is voorzien van twee open haarden en een TV. Daarnaast is er een terras, een airco, een set tuinmeubelen, een balkon, een zwembad en een tuin. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van twee wastafels, twee toiletten, drie douches en een haardroger.
De vakantiewoning beschikt over een vriezer, een koelkast en een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser, een koffiezetapparaat, een oven en een magnetron.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Jason Panorama Villa 2 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Deze nieuw gebouwde villa, gelegen aan de rand van het dorp Skouloufia in de regio Rethymno, biedt een ruime indeling van 108 vierkante meter die plaats biedt aan maximaal 7 gasten. De accommodatie is prachtig ingericht met een moderne, lichtgekleurde inrichting en beschikt over een privézwembad dat op verzoek tegen een meerprijs kan worden verwarmd. De schaduwrijke barbecueplek met eetgelegenheid in de buitenlucht en een gemeubileerd zonneterras bieden de perfecte setting om te ontspannen terwijl u geniet van een prachtig uitzicht op de Kretenzische Zee en het omliggende landschap.
De villa is ideaal gelegen op slechts 1 kilometer van het dorp Skouloufia en 17 kilometer van de levendige badplaats Rethymno. De indeling van de villa met één verdieping maakt deze gemakkelijk toegankelijk voor gasten met mobiliteitsproblemen. Binnen vindt u een ruime woonkamer met een slaapbank voor de 7e gast, een eethoek en een volledig uitgeruste keuken met alle benodigde apparatuur. De villa heeft drie slaapkamers, twee met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden, evenals twee badkamers, waarvan één is ontworpen voor toegankelijkheid. De hele villa is voorzien van airconditioning en biedt overal supersnel wifi.
Buiten ontdekt u een zwembad van 32 vierkante meter met ligbedden en parasols voor ultieme ontspanning. Het zwembad kan op verzoek worden verwarmd tegen een kleine vergoeding tijdens de koelere maanden. De barbecueplek buiten en de overdekte veranda met tuinmeubilair en een eetruimte zijn perfect om buiten te eten. Met een adembenemend uitzicht op de zee en de bergen biedt deze villa een vredig en comfortabel toevluchtsoord.
Indeling
- Strijkijzer
- Haardroger
- 1-pers. slaapbank
- TV
- Satelliet
- Smart TV
- Eettafel
- Open haard
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Vriezer
- Citruspers
- 2-pers. bed
- 2-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Tuinmeubilair
- Eettafel
- Open haard
- Douche (buiten)
- Tuin (omheind)
- Zwembad (privé, verwarmbaar)
In de omgeving van Jason Panorama Villa 2
Op 3 kilometer van Jason Panorama Villa 2 treft u één of meerdere restaurants. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Jason Panorama Villa 2 in Skouloufia kunt u naar het strand.
- Luchthaven (87 km)
- Strand (10 km)
- Restaurant (3 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Jason Panorama Villa 2 in Skouloufia. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Baby high chair | Included |
Bedlinnen | Included |
Cot/Crib | Included |
Eindschoonmaak | Included |
Internet Access | Included |
airconditioning | Included |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | Included |
Parkeren | Included |
verwarmd zwembad | € 50 per Night |
Inclusief | |
---|---|
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
- 7
- 3
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag