




































Indeling Ca' Del Cinema
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 7 personen heeft drie badkamers en drie slaapkamers en beschikt over een eenpersoonsbed, twee tweepersoonsbedden of dubbel eenpersoonsbedden en een stapelbed. De vakantiewoning is voorzien van drie televisies. Daarnaast is er een balkon of terras en een jacuzzi. De badkamer is voorzien van twee bidets, drie douches, drie toiletten en drie wastafels.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast en een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een oven, een vaatwasser en een magnetron.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Ca' Del Cinema ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Ca 'del Cinema is een pas gerenoveerd 12e-eeuws Venetiaans huis gelegen in een van de laatste ongerepte woonwijken van Venetië, Italië: San Francesco della Vigna, Castello. We zijn niet meer dan 10-15 minuten lopen van de beroemdste attracties in Venetië - het San Marcoplein, de Rialtobrug, de Biënnale-tuinen en het Arsenale - maar toch kunnen onze gasten genieten van een verblijf in een buurt die rijk is aan authentieke Venetiaanse levensstijl. In de buurt van het huis vindt u vriendelijke wijnwinkels, bakkerijen, vele kleine bars en enkele van de beste restaurants van heel Venetië.
Onze bed and breakfast is van alle gemakken voorzien. Elke kamer heeft airconditioning en een eigen badkamer. In het hele huis is wifi aanwezig. Koffie- en theefaciliteiten zijn altijd aanwezig in de woonkamer.
plat- en bruiswatermachine
Bijzonderheden
Er blijft een kat achter, wilt u zo vriendelijk zijn deze te voeren
Indeling
- Eettafel
- Balkon of terras
- Woonkamer
- Eettafel
- Zithoek
- Woonkeuken
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Wastafel
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- TV
- Bubbelbad
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Bidet
- Slaapkamer met badkamer
- 1-pers. bed
- Stapelbed
- TV
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Bidet
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- TV
- Douche
- Toilet
In de omgeving van Ca' Del Cinema
Op 100 meter van Ca' Del Cinema treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 1 kilometer. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Ca' Del Cinema in Venetië kunt u naar het water.
- Luchthaven (7,6 km)
- Centrum (400 m)
- Restaurant (100 m)
- Water (1 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Ca' Del Cinema in Venetië. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Inclusief | |
---|---|
Badhanddoeken | |
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op16 beoordelingen
- 7
- 3
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag