

























Indeling Quercus village App 3 with private pool
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 5 personen heeft twee badkamers en twee slaapkamers en beschikt over een eenpersoons slaapbank en twee tweepersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een tuin, een zwembad, een terras en een set tuinmeubelen en zijn er drie airco's. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van twee douches, twee toiletten en twee wastafels.
De vakantiewoning beschikt over een koel- en vriescombinatie en een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een oven, een magnetron, een vaatwasser, een koffiezetapparaat en een fornuis.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Quercus village App 3 with private pool ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Gelegen in de prachtige villa, biedt dit luxe appartement op de begane grond een perfect toevluchtsoord voor een gezin of een groep vrienden. Het appartement beschikt over 2 slaapkamers, 2 badkamers, een volledig uitgeruste keuken en een gezellige woonkamer.
Stap naar buiten op het uitnodigende terras met een verfrissend zwembad, perfect om te ontspannen onder de zon of om buiten te dineren.
Deze appartementen bieden plaats aan maximaal 5 personen en bieden een comfortabel en handig verblijf op slechts 150 meter van de zee en 500 meter van het strand. Dit charmante appartement is ideaal gelegen op slechts 100 meter van de winkel en de strandcafébar. Daarnaast zijn er verschillende restaurants te vinden binnen een handige straal van 800 meter, die een gevarieerde culinaire ervaring binnen handbereik bieden.
Ervaar een mix van comfort en elegantie in dit stijlvolle appartement, ontworpen voor een onvergetelijke vakantie aan zee.
Indeling
- Airconditioning
- Tuin (privé)
- Tuinmeubilair
- Ligbedden
- Parking
- Zwembad (privé)
- Lounge set
- Woonkamer
- 1-pers. slaapbank
- TV (flatscreen, satelliet)
- Zithoek
- Keuken
- Eettafel
- Waterkoker
- Broodrooster
- Fornuis
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Wine glasses
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Wasmachine
- Airconditioning
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Airconditioning
- Terras
- Privé
In de omgeving van Quercus village App 3 with private pool
Op 500 meter van Quercus village App 3 with private pool treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 150 meter. Een supermarkt is in de buurt, op 100 meter. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Quercus village App 3 with private pool in Karigador kunt u naar het strand of het water.
- Strand (500 m)
- Restaurant (500 m)
- Supermarkt (100 m)
- Water (150 m)
- Centrum (5 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Quercus village App 3 with private pool in Karigador. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Bedlinnen | Included |
Eindschoonmaak | Included |
Security Deposit (refundable) | € 400 per Stay |
Optioneel | |
---|---|
Airconditioning | Included |
Badhanddoeken | Included |
Keukenlinnen | Included |
Wasmachine | Included |
Wifi | Included |
Inclusief | |
---|---|
Servicekosten | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op15 beoordelingen
- 5
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag