
Indeling Landgoed de Klimberg
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 9 personen heeft twee badkamers en vijf slaapkamers en beschikt over vijf eenpersoonsbedden en twee tweepersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een TV en twee open haarden. Daarnaast is er een barbecue, een bar, een vijver en een set tuinmeubelen en zijn er twee tuinen en twee terrassen. De badkamer is voorzien van een toilet, een ligbad, vier wastafels en een douche.
De vakantiewoning beschikt over een garage, een koelkast, een internetaansluiting (draadloos), een wasdroger en een wasmachine.
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een speeltoestel, een kinderstoel, een kinderbed en een kinderbox.
Keuken
De keuken is voorzien van twee koffiezetapparaten, een fornuis, twee ovens en een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Landgoed de Klimberg ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Wilde je ooit graag met familie of vrienden op een landgoed verblijven? Dan is dit je kans! Landgoed De Klimberg biedt een schitterend gerenoveerd huis met heerlijke kamers, allemaal smaakvol gedecoreerd en overal vind je prachtige uitzichten op de natuur die het huis omringt. Er zijn vijf slaapkamers met in totaal 9 bedden, twee ruime moderne badkamers, een grote sfeervolle woon/speelkamer met open haard, een eetkamer met uitzicht over het landgoed, een bijzondere 'jachtkamer' met bar, tientallen unieke trofeeën en een open haard. In de goed uitgeruste recent vernieuwde keuken bereid je de heerlijkste maaltijden voor je gezelschap.
Rondom het huis ligt een majestueuze tuin met daarin een grote vis-, zwem- en roeivijver, compleet met eigen strandje, terras, aanlegsteiger en zwemtrap. Verder zijn er grote gazons en overal terrassen, een theehuisje aan het water, twee siervijvers en - last but not least - een bijna mediterrane BBQ-eet-loungeplaats onder prachtige platanen. Eten, drinken en met vrienden en familie heerlijk natafelen onder een groen bladerdak.
Voor de kleintjes - zeker met het oog op het open buitenwater – is een van de tuinen (direct grenzend aan de keuken) kindvriendelijk afgesloten en bevat alles wat een kinderhart begeert: een trampoline, speelhuisje, glijbaan en schommels. Twee huisdieren zijn toegestaan.
Landgoed de Klimberg is het enige familielandgoed van Nederland (40 ha.) dat je in zijn geheel kan huren. Rust en ruimte midden in de bossen, dus een unieke plek om de perfecte vakantie, een weekend of een midweek door te brengen. Je kunt eindeloos wandelen en fietsen maar ook een sloep huren voor een tochtje over de Vecht behoort tot de mogelijkheden.
Bijzonderheden
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Indeling
- Garage
- Oven
- Wasdroger
- Wasmachine
- Tuindeuren
- Terras (privé)
- Terras
- Tuin (omheind)
- Tuin
- Tuinmeubilair
- BBQ
- Vijver
- Speeltoestellen
- Woonkamer
- TV
- Open haard
- Zithoek
- Woonkamer
- Open haard
- Zithoek
- Bar
- Koffiezetapparaat (espresso)
- Gezelschapsspellen
- Eetkamer
- Eettafel
- Keuken
- Waterkoker
- Fornuis (4 kookplaten, inductie)
- Koffiezetapparaat (cups, filtermaling)
- Oven
- Afwasmachine
- Koelkast (+ vriesvak)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2x 1-pers. bed
- Badkamer
- Ligbad
- Wastafel
- Badkamer
- Douche (cabine, inloopdouche)
- Wastafel
- Toilet
- Toilet
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Kinderbox
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Wastafel
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- Wastafel
In de omgeving van Landgoed de Klimberg
Op 7,5 kilometer van Landgoed de Klimberg treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 6 kilometer. Een supermarkt is in de buurt, op 7,5 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u uitgaan. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Landgoed de Klimberg in Rheezerveen kunt u naar het water of het bos.
- Centrum (7,5 km)
- Uitgaansgelegenheid (7,5 km)
- Restaurant (7,5 km)
- Supermarkt (7,5 km)
- Water (6 km)
- Bos (1 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Landgoed de Klimberg in Rheezerveen. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Huisdieren | Maximaal 2; € 15 per dier per verblijf |
Inclusief | |
---|---|
Badhanddoeken | |
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak | |
Keukenlinnen | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op27 beoordelingen
- 9
- 5
- 2
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag