























Indeling Es Sestadors de Buger, Finca 5StarsHome Mallorca
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 6 personen heeft drie badkamers en drie slaapkamers en beschikt over een tweepersoonsbed, een eenpersoons slaapbank en vier eenpersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een open haard, een TV en een DVD-speler. Daarnaast is er een tuin, een terras, een airco, een zwembad en een barbecue. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van een haardroger, een ligbad en twee douches.
De vakantiewoning beschikt over een koel- en vriescombinatie en een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een oven, een vaatwasser, een magnetron en een koffiezetapparaat.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Es Sestadors de Buger, Finca 5StarsHome Mallorca ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit heerlijke landhuis is de perfecte ontsnapping voor gezinnen of groepen tot 6 volwassenen, met 3 slaapkamers met tweepersoonsbed en 3 badkamers. Het ruime interieur combineert rustieke charme met modern comfort, met een gezellige woonkamer met open haard, een open eethoek en een volledig uitgeruste keuken. De slaapkamers zijn prachtig ingericht, met twee slaapkamers met en-suite badkamers, terwijl het hele pand is uitgerust met airconditioning en gratis wifi. Gezinnen met jonge kinderen zullen de beschikbaarheid van kinderbedjes en kinderstoelen waarderen.
Het landhuis ligt in het rustige dorp Búger en biedt een prachtig uitzicht op het omliggende natuurlijke landschap, waaronder de Albufera, de baai van Alcúdia en het majestueuze Tramuntana-gebergte. Búger, een van de meest vredige gemeenschappen op het eiland, biedt gemakkelijke toegang tot de wekelijkse markt van de stad, lokale supermarkten en andere voorzieningen. De beroemde zandstranden van Platja de Muro, met hun turquoise wateren, liggen op slechts 14 minuten rijden, waardoor deze locatie ideaal is voor zowel ontspanning als verkenning.
Het pand beschikt over een grote tuin, compleet met een omheind zwembad (9m x 5m), de perfecte plek om te ontspannen onder de Mallorcaanse zon. Het romantische pension, gelegen aan de andere kant van de tuin, biedt een privé-retraite met een groot slaapgedeelte, badkamer en woonkamer met een open haard.
Bijzonderheden
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Indeling
- Wasmachine
- Airconditioning
- Terras
- Tuin
- BBQ
- Parking
- Zwembad (privé)
- Strijkijzer
- Lucht-lucht warmtepomp
- Haardroger
- Keuken
- Kookplaat
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Citruspers
- Woon/eetkamer
- 1-pers. slaapbank
- TV (satelliet)
- Eettafel
- Open haard
- Zithoek
- DVD-speler
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed
- Ligbad
- Slaapkamer met badkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Douche
- Badkamer
- Douche
In de omgeving van Es Sestadors de Buger, Finca 5StarsHome Mallorca
Op 10 kilometer van Es Sestadors de Buger, Finca 5StarsHome Mallorca treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 15 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Es Sestadors de Buger, Finca 5StarsHome Mallorca in Búger kunt u naar het strand of het water.
- Luchthaven (45 km)
- Strand (14 km)
- Golfbaan (20 km)
- Restaurant (10 km)
- Water (15 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Es Sestadors de Buger, Finca 5StarsHome Mallorca in Búger. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
5StarsHome Service for cleaning and maintenance before arrival of guests. | Included |
Baby high chair | Included |
Bedlinnen | Included |
Borgsom | € 500 |
Check-in | Included |
Check-out | Included |
Cleaning and disinfection | Included |
Cot/Crib | Included |
Electricity consumptio | Included |
Fenced Pool & Staircase security | Included |
Huisdieren | Included |
Internet Access | Included |
airconditioning | Included |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | Included |
Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
Parkeren | Included |
Verwarming | € 1,20 per Liter |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op8 beoordelingen
- 6
- 3
- 2
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag