


































Indeling La Fuente Gorda
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 8 personen heeft vijf badkamers en vier slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden, een tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden en twee twijfelaars. De vakantiewoning is voorzien van een CD-speler, vijf verwarmingen, een open haard, vijf radio's, een traphekje, een DVD-speler en een TV. Daarnaast is er een barbecue, een jeu de boules baan, een set tuinmeubelen, een zwembad, een tafeltennistafel en een terras en zijn er vijf airco's en drie jacuzzi's. De badkamer is voorzien van vijf wastafels, een bad of douche, vijf toiletten, een massagedouche, een stoomdouche en een douche.
De vakantiewoning beschikt over een garage, een wasdroger, een wasmachine, een koel- en vriescombinatie en een internetaansluiting (draadloos).
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een kinderstoel en zijn er twee kinderbedden.
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser, een fornuis, een oven en een magnetron.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van La Fuente Gorda ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit charmante huisje in Navas de Estena, gelegen in het rustige Cabañeros National Park, biedt een rustig toevluchtsoord voor gezinnen of groepen, met comfortabele accommodatie voor maximaal 8 gasten. Met 4 gezellige slaapkamers is het huis kindvriendelijk en biedt het moderne gemakken zoals verwarming, airconditioning en een woonkamer met een open haard. Gasten kunnen ontspannen met het privézwembad en de jacuzzi, of genieten van een barbecue op het terras. Voor plezier en spelletjes is er een tafeltennis- en jeu de boulesbaan beschikbaar.
Natuurliefhebbers zullen genieten van de prachtige omgeving van het Cabañeros National Park, dat volop mogelijkheden biedt voor wandelingen en het spotten van wilde dieren. Het huis ligt op slechts 1 km van schilderachtige bospaden en de historische steden Toledo (75 km) en Madrid (150 km) zijn gemakkelijk bereikbaar. Toledo, een UNESCO-werelderfgoedlocatie, staat bekend om zijn rijke geschiedenis, terwijl de levendige cultuur van Madrid op korte rijafstand ligt. Lokale restaurants en supermarkten liggen op loopafstand.
De accommodatie is uitgerust met alle essentiële voorzieningen, waaronder een volledig gevulde keuken en kindvriendelijke extra's zoals een kinderbedje en kinderstoel. Voor uw gemak ligt het gezondheidscentrum op slechts 12 km afstand en zijn er kaarten en instructies voor de apparaten van het huis in elke kamer. Let op, er is geen kaartlezer of geldautomaat binnen 25 kilometer, dus zorg ervoor dat u voldoende contant geld meeneemt voor uw verblijf.
Indeling
- Douche (buiten)
- Binnenplaats
- Terras
- Tuinmeubilair
- BBQ
- Zwembad (privé, 8 x 3 m.)
- Jeu de boules baan
- Kinderstoel
- Woonkamer
- TV
- Open haard
- DVD-speler
- Radio
- CD-speler
- Eetkamer
- Eettafel
- Open keuken
- Fornuis (keramisch)
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Verwarming
- Airconditioning
- Traphekje
- Slaapkamer met badkamer
- Twijfelaar
- Radio
- Stoomdouche
- Massagedouche
- Wastafel
- Toilet
- Verwarming
- Airconditioning
- Kinderbed
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Radio
- Bubbelbad
- Wastafel
- Toilet
- Verwarming
- Airconditioning
- Slaapkamer met badkamer
- 2x 1-pers. bed
- Radio
- Bubbelbad
- Wastafel
- Toilet
- Verwarming
- Airconditioning
- Slaapkamer met badkamer
- Twijfelaar
- Radio
- Bubbelbad
- Wastafel
- Toilet
- Verwarming
- Airconditioning
- Kinderbed
- Badkamer
- Bad of douche
- Wastafel
- Toilet
- Bijkeuken
- Wasdroger
- Wasmachine
- Garage
- Tafeltennistafel
In de omgeving van La Fuente Gorda
Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van La Fuente Gorda in Navas de Estena kunt u naar het bos.
- Luchthaven (130 km)
- Bos (1 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van La Fuente Gorda in Navas de Estena. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Optioneel | |
---|---|
Kinderbed | Gratis (op aanvraag) |
Inclusief | |
---|---|
Airconditioning | |
Badhanddoeken | |
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak | |
Hout | |
Keukenlinnen | |
Wasmachine |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op6 beoordelingen
- 8
- 4
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag