






















































Indeling Villa Desna - LDS021
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 20 personen heeft vijf badkamers en acht slaapkamers en beschikt over tien eenpersoonsbedden en vijf tweepersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van zes televisies en een open haard. Daarnaast is er een terras, een sauna, een tuin, een set tuinmeubelen, een barbecue en een hottub. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van vier douches, een ligbad, zeven wastafels en zeven toiletten.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast, twee vriezers en een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser, een koffiezetapparaat en een magnetron.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Villa Desna - LDS021 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Deze ruime villa, gelegen in het pittoreske Tsjechische IJzergebergte, is perfect voor grote groepen en biedt accommodatie voor maximaal 24 personen. De onlangs gerenoveerde villa ligt in Desná, omgeven door prachtige natuur, met wandelpaden en bossen op korte afstand. Het huis bestaat uit 5 volledig uitgeruste appartementen, elk met een eigen badkamer en keuken, wat comfort en privacy voor alle gasten garandeert. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een kitchenette en een open haard, waardoor het gemakkelijk is om samen te komen en te genieten van gezellige momenten.
De villa is een paradijs voor kinderen en huisdieren, met een grote tuin met een schommel, glijbaan en speeltoestellen. 's Avonds kunnen gasten ontspannen op het terras, de barbecue aansteken of genieten van een kampvuur. Voor entertainment is er een speelkamer met tafeltennis, biljart, tafelvoetbal en PlayStation-spellen. Na een actieve dag kunt u ontspannen in de wellnessruimte met een sauna en jacuzzi, of genieten van een zelfgetapt Tsjechisch biertje van de biertap (beschikbaar tegen betaling).
De locatie biedt het hele jaar door volop mogelijkheden voor buitenactiviteiten. Nabijgelegen attracties zijn onder andere de uitkijktorens van Rozhledna Svetly vrch en Vyhlidka Spicka, evenals natuurlijke zwembaden en meren om te zwemmen. Wintersportliefhebbers kunnen verschillende skigebieden binnen 10 km verkennen, waaronder Desná, Detoa en Harrachov. Voor langlaufen loopt er een privépad direct onder het vakantiehuis. De nabijheid van de villa tot Tanvald, Harrachov en Liberec maakt het een ideale uitvalsbasis om de regio te verkennen.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan Huisdieren anders dan honden zijn niet toegestaan
Indeling
- Hottub
- Sauna
- Wasmachine
- Terras (60 m2)
- Tuin
- Tuinmeubilair
- BBQ
- Parking
- Oplaadpaal voor elektrische auto’s
- Woonkamer
- TV (satelliet)
- Eettafel
- Open haard
- Zithoek
- Keuken
- Kookplaat (elektrisch)
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Vriezer
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- TV (satelliet)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- TV (satelliet)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- TV (satelliet)
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 2-pers. bed
- TV (satelliet)
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 2-pers. bed
- TV (satelliet)
- Badkamer
- Ligbad
- Wastafel
- Toilet
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Toilet
- Wastafel
- Toilet
- Toilet
- Wastafel
- Toilet
In de omgeving van Villa Desna - LDS021
Er is een meer/open water op minder dan 2,99 kilometer. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Villa Desna - LDS021 in Desná kunt u naar het water.
- Water (2,99 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Villa Desna - LDS021 in Desná. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
BBQ, rent | Included |
Baby high chair | Included |
Bedlinnen | Included |
Borgsom | € 250 |
Cot/Crib | Included |
Elektriciteit | € 0,50 per kWh |
Huisdieren | € 15 per Stay |
Internet Access | Included |
Jaccuzi | Included |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | Included |
Parkeren | Included |
Sauna | Included |
Inclusief | |
---|---|
Eindschoonmaak |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op15 beoordelingen
- 20
- 8
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag